Наші проекти

  • telegram-white
  • Facebook
  • Белый Instagram Иконка
  • You Tube

ТРАДИЦІЯ І ПОРЯДОК

КОНСЕРВАТИВНИЙ РУХ

Про рух

Традиція і Порядок — найбільший в Україні консервативний рух, що об’єднав разом митців та військових, добровольців та держслужбовців, студентів та науковців, бізнесменів та волонтерів.

 

Ми різні, проте всіх нас поєднують спільні риси: патріотизм, небайдужість, громадянська активність, християнські цінності та безкомпромісність.

 

Наша мета — побудова сильної та незалежної держави на засадах патріотизму, ринкової економіки та християнських цінностей.

 

Ми готові скористатися історичним шансом та взяти на себе відповідальність за майбутнє держави.

На сьогодні в наших лавах понад 400 активістів, наші осередки представлені в Києві, Броварах, Харкові, Чернігові, Полтаві, Житомирі, Черкасах, Кривому Розі, Дніпрі та Львові.

 

Усі наші активісти займаються постійним інтелектуальним та фізичним самовдосконаленням, беруть участь у спортивних змаганнях та проходять військові вишколи.

 

Осередки руху регулярно проводять освітні та творчі заходи різного спрямування: від поетичних дуелей і кінопереглядів до організації наукових конференцій і фахових дебатів.

Журнал Консерватор

Силами руху Традиція і Порядок випускається перше в Україні друковане та електронне видання присвячене філософії консерватизму та його ідеям - журнал «Консерватор».

www.conservatorjournal.com

Студреакція

Також наш рух представлений об’єднанням «Студреакція», де небайдужі студенти захищають свої права та просувають ідеї консерватизму в своїх університетах.

https://t.me/studreaction

Легіони Порядку

Політичний рух Традиція і Порядок ініціював створення Легіонів Порядку.

Найперше завдання — налагодження ґрунтовної системи військової та фізичної підготовки наших бійців. Силами Легіону ми повернемо порядок на українські вулиці, а держава отримає підготовлений військовий резерв. Легіони захистять порядок там, де громадськість залякана, а правоохоронці безсилі.

Наші принципи

1

Орієнтація на вічні цінності

 

Цінуючи свободу, ми не плутаємо її з вседозволеністю та розбратом.

Завдання консервативної партії — стати моральним орієнтиром суспільства, скориставшись скарбами історії та традицій, і передати тисячолітній вогонь нащадкам.

2

Стабільність і довгостроковість

 

Традиція і Порядок це не «реформатори за викликом» і не швидкі результати «вже сьогодні». Наші погляди системні та послідовні. Ми станемо тією силою, яку підтримуватимуть цілі покоління: від батька до сина.

3

Самодостатність та україноцентризм

 

Досить запрошувати в Україну гастролерів, що прагнуть заробити на українцях. Нам не потрібні тисячі мігрантів та гендерне виховання наших дітей, так само як і російські чоботи на нашій землі.

4

Дієвість

 

Традиція і Порядок — дієвий рух, ми не обмежуємося теорією та просвітництвом. Ми маємо швидко реагувати на виклики сучасного світу. Саме тому ми діємо всюди: від владних кабінетів і університетів до протестних вулиць та фронтових окопів. Бо хто, як не ми?

5

Вірність

 

У сучасному світі продається та купується майже все: влада, дружба та навіть Батьківщина. Проте наш девіз — вірність принципам, жодних компромісів із власним сумлінням.